музейДля слухачів Державної реабілітаційної установи «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідінстю «Донбас» була організована екскурсія в Музей історії м. Краматорська.
Висловлюємо щиро подяку директору Краматорського Музея Історії Волошиній Наталії Євгенівні і працівникам музею за можливість ознайомитися з історією рідного Краматорська, заводів, життєвим і творчим шляхом нашого земляка Леоніда Бикова, виставкою «Караван часу» тощо.
Особлива подяка науковому співробітнику Музею історії Бублей Ірині Григоріївні, яка зробила нам екскурс у минуле, супроводжуючи слухачів залами музею.
Екскурсія пройшла легко, слухачі отримали не лише пізнавальну інформацію, а й багато позитивних емоцій!

тренингВідбувся навчальний тренінг «Оцінювання доступності виборчих дільниць для виборців з інвалідністю та інших маломобільних груп населення».
​Тренінг було організовано Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України при підтримці USAID Україна.
​ «У світі нічого досконалого немає» - любила повторяти Катерина Велика. До цих днів, я вважала, що Центр «Донбас» - практично досконала та зручна будівля для людей з інвалідністю різних нозологій. Я помилялася...
​Під час практичної роботи учасники тренінгу провели моніторинг закладу та виявили ряд недоліків. Це і відсутність поручнів та перил в деяких місцях, відсутність маркування для осіб з порушенням зору та деякі інші.
​Дуже вдячна за слушні зауваження та професійні рекомендації. Є над чим працювати. Будемо виправляти!

испыт

Слухачі ДРУЦКРОІ "Донбас" групи "Манікюрник" успішно склали іспит і отримали свідоцтва державного зразка. Вітаємо! 

покровськДиректор Светлана Фомина і фахівці ДРУЦКРОІ "Донбас" гостинно зустріли працівників та вихованців Покровського центру комплексної та соціальної реабілітації "Милосердя",а також батьків дітей з інвалідністю.

Для гостей була організована екскурсія по центру, майстер -клас з приготування булочок з корицею (в рамках проекту з соціально-побутової реабілітації "Готуємо разом"), заняття з айкідо та приготовано багато смачностей.Фахівці центру дуже раді знайомству і спілкуванню з такими розумними дітьми. Вони щирі і відкриті, до того ж ще й дуже творчі! Сподіваємося,що незабаром зустрінемося знову і гарно проведемо час разом!Чекаємо всіх на проходження комплексної реабілітації у нашому центрі!